eBIKE BOX mini

Inteligentna mini stacja ładująca do rowerów elektrycznych. Dzięki zastosowaniu systemu modułowegomożesz wybrać wyjściowe złącza ładowania i ładować jednocześnie nawet pięć rowerów elektrycznych. GniazdkaSchukoumożliwiają ładowanie dwóch innych urządzeń elektrycznych wyposażonych we własne ładowarki. 

eBIKE BOX simple

Stawia ładowanie na wyższym poziomie. Zintegrowane modulowane złącza samozwijające się, przeznaczone do pięciu wybranych rowerów elektrycznychi spełniające Twoje oczekiwania znajdziesz tylko u nas. Potrzebujesz dopompować koła? Naprawić rower Naładować telefon lub inteligentny zegarek? eBIKE BOX simple poradzi sobie ze wszystkim!

eBIKE BOX vision

Profesjonalna stacja ładowania do rowerów elektrycznych. Zawiera wszystkie funkcje stacjisimple, a dodatkowo posiada wyświetlacz, który można wykorzystać do przekazywania informacji o okolicy, reklamy czy rozrywki. Zawiera również elementy zabezpieczenia – kamerę i alarm.

eBIKE PORT classic

Przygotuj nowoczesne miejsce odpoczynku dla rowerzystów. Skonstruowane dla naszych inteligentnych stacji ładowania z możliwością realizacji własnego projektu. Oferta szybkiego i łatwego montażu.

eBIKE PORT solar

Ładuj rowery elektryczne za pośrednictwem słońca. Rowery elektryczne zasilane czystą energią docenią nie tylko rowerzyści, ale także matka natura. Bez konieczności przyłączenia do sieci elektrycznej i z możliwością umieszczenia w dowolnym miejscu. Wydajny akumulator pozwala na ładowanie nawet wtedy, gdy nie świeci słońce.

eBIKE PORT hybrid

Inteligentne rozwiązanie wiaty solarnej z możliwością podłączenia do sieci elektrycznej. Nie jesteś pewien ilości słońca w danym regionie? Tego typu rozwiązanie zapewni wystarczającą ilość energii dla każdego rowerzysty.

eBIKE PORT sharing

Nie posiadasz własnego roweru elektrycznego e-bike? Wypożyczaj! Wybierz rodzaj zadaszenia (classic/solar/hybrid) i udostępniaj rowery elektryczne. 

eBIKE PORT tower

Wieża solarna? Z możliwością ładowania urządzeń elektrycznych? Tak! To idealne rozwiązanie, które można zastosować nie tylko w środowisku naturalnym, ale także w miastach i na wsiach.

eBIKE ROAD 

To nie tylko stylowy rower, to przede wszystkim cool rower elektryczny. Świetnie siedzisko i „fattyres” zapewnią komfort nie tylko w mieście, ale także na łonie natury podczas szosowania w łatwym terenie. Możesz go również złożyć, włożyć do bagażnika samochodu i wyruszyć w podróż.