O nas

ECONEC  to zespół pracowników, którzy z pasją wykonują swoją pracę, łącząc kreatywność, know-how i fascynację technologią.

Firma ECONEC  wprowadza na rynek unikalne, inteligentne i skuteczne rozwiązania technologiczne wspierające rozwój jednej z coraz bardziej wykorzystywanych i popularnych form ruchu turystycznego – turystyki rowerowej i mikromobilności.

Dodatkowa infrastruktura stanowi ważny i niezbędny element dla wszystkich zwolenników rowerów elektrycznych. Pomaga w tym nasza firma ECONEC, której głównym celem jest rozwój i produkcja stacji ładowania rowerów elektrycznych, skuterów i e-motorowerów. Jesteśmy dostawcą i partnerem wdrożeniowym w zakresie budowy ścieżek rowerowych i stacji ładowania dla samorządów, gmin i miast, instytucji działających w obszarze turystyki a także dla firm prowadzących działalność gospodarczą w tym zakresie.

Główną zaletą stacji ładowania ECONEC jest przede wszystkim bogactwo rozwiązań przystosowanych do różnych form użytkowania.

Hotele i pensjonaty z pewnością docenią stacje ładowania w konfiguracji eBIKE BOX mini za łatwość umieszczenia, funkcjonalność i cenę.

eBIKE BOX z rady simplei idealnie nadają się do montażu na trasach rowerowych.

Stacje ładowania z ekranem dotykowym serii vision z powodzeniem mogą stosować również samorządy, ośrodki turystyczne, ale przede wszystkim rowerzyści, dzięki możliwości uzyskania różnego rodzaju informacji, takich jak: mapy turystyczne i rowerowe, informacje o regionie, informacje gastronomiczne i noclegowe, ważne kontakty takie jak: szpitale, serwis rowerowy itp. Dodatkowym atutem jest ich potencjał marketingowy i handlowy w postaci sprzedaży płatnej reklamy itp.

Ważnym programem wspierającym rozwój ruchu rowerowego jest budowa wiat i stref relaksu. eBIKE port stanowi doskonałe rozwiązanie dla tego typu miejsc – w postaci wydzielonej wiaty do ładowania rowerów, wymiany rowerów czy strefy relaksu z siedziskami, czy też strefy zabawy dla dzieci.

ECONEC i jego program produkcyjny cieszą się pozytywną oceną na rynku europejskim również w zakresie oryginalnego designu. Proste i praktyczne linie, obróbka materiałowa drewna/metalu, nowoczesny i dyskretny design stacji, zostały zaprojektowane tak, aby optycznie wkomponować się w scenerię przyrody lub panoramę miasta.

Umieszczenie tych elementów w planach budowlanych z pewnością nie przysporzy zmartwień architektom krajobrazu.

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas największą nagrodą!

Team ECONEC