Kto sme

ECONEC  je tím pracovníkov, ktorých práca baví a ktorých spája kreativita, know-how a nadšenie pre technológie.

Spoločnosť ECONEC  na trh prináša unikátne, inteligentné a efektívne technologické riešenia pre rozvoj jednej z čoraz viac využívanej a populárnej formy cestovného ruchu – cykloturistiky a mikromobility.

Doplnková infraštruktúra je pre priaznivcov elektrocyklistiky dôležitá a nevyhnutná. A práve preto je tu naša spoločnosť ECONEC, ktorej hlavným zameraním je vývoj a výroba nabíjacích staníc pre elektro bicykle, kolobežky či e-mopedy. Sme dodávateľom a realizačným partnerom pri budovaní cyklotrás a nabíjacích staníc pre samosprávy, obce a mestá, inštitúcie pôsobiace v oblasti turistiky a tiež pre firmy, ktoré podnikajú v tejto oblasti.

Prednosťou nabíjacích staníc ECONEC sú predovšetkým variabilné riešenia pre rôzne formy využitia.

Hotely a penzióny ocenia nabíjacie stanice v konfigurácii eBIKE BOX mini pre ich jednoduchú možnosť umiestnenia, funkčnosť a tiež cenu.

eBIKE BOX z rady simplei je vhodné inštalovať na cyklotrasy.

Nabíjacie stanice s dotykovým displejom z rady vision uvítajú aj samosprávy, turistické centrá, ale predovšetkým cyklisti s možnosťou získať rôzne typy informácií, napr.: turistické mapy a cyklomapy, informácie o regióne, možnosti občerstvenia a ubytovania, dôležité kontakty, ako nemocnice, servis bicyklov atď.. Ale tiež pre ich marketingový a obchodný potenciál vo forme predaja platenej reklamy a pod..

Významným programom pre rozvoj cykloturistiky je budovanie prístreškov a oddychových zón. eBIKE port má opäť riešenie takého miesta - nech už ide len o samostatný prístrešok pre nabíjanie bicyklov, zdieľanie bicyklov alebo oddychovú zónu so sedením, či zónu pre zábavu detí.

ECONEC a jeho výrobný program má pozitívnu odozvu na európskom trhu aj pre originálne dizajnové prevedenie uvedených zariadení. Jednoduché a účelné línie, materiálové spracovanie drevo/kov, moderný a decentný dizajn staníc, boli navrhnuté tak, aby opticky zapadli do scenérie prírody alebo panorámy miest.

Ich umiestnenie v plánoch výstavby určite neurobí krajinným architektom vrásky na tvári.

Spokojnosť našich zákazníkov je našou najväčšou odmenou!

Team ECONEC